Menu
ALIŞVERİŞ SEPETİNİZ

AİRFRYER / FRİTÖZ

Fritöz modelleriyle birbirinden lezzetli yemeklerin mimarı siz olabilirsiniz. elektrikli ev aletleri çeşitlerinin son harikası olan fritözler arasında farklı ihtiyaçlara hitap edebilen birçok seçenek bulunuyor. Sebze ve etlerin sıra dışı lezzetlerde sunulduğu kızartma çeşitleri için birçok modele rastlayabilirsiniz. Bunun yanında sağlıklı beslenme düzenine destek olacak tarifler hazırlamak için yağsız fritöz modelleri de burada. Kalorisiz tariflerle beslenme sağlığınızı kontrol altına almak için bu ürünleri değerlendirebilirsiniz. Özellikleri ve tasarımlarıyla vazgeçilmeziniz olacak fritöz modelleri Teknosa’da sizi bekliyor.

Farklı Lezzetlerin Mimarı Olacak Fritöz Modelleri

Her öğünü farklı lezzetlerle zenginleştirmek her zaman mümkün olmayabiliyor. Çünkü yemeklerin hazırlanma ve temizlik safhaları bazen uzun zaman alabiliyor. Bu durumlarda elektrikli mutfak aletlerinden destek alabilirsiniz. Elektrikli mutfak aletleri seçenekleri arasında yer alan fritöz çeşitleri her öğünü çeşitlendirmek için ideal ürünler arasında yer alıyor. Bu ürünler sebze ve et çeşitlerinin kısa sürede maksimum lezzetle pişirilmesini sağlıyor. Ayrıca tasarımlarıyla temizlik sırasında ekstra kolaylık sunuyor. İhtiyaçlarınızı karşılayacak fritöz makinesi çeşitleriyle beslenme düzeninizi zenginleştirebilirsiniz. Fritöz modelleri arasında kişisel ve aile kullanımına hitap eden birçok seçenek bulunuyor. Bunun yanında kızartma ve yağsız yiyecek çeşitleri üzerine geliştirilen birçok model sizi karşılıyor. Eğer tek porsiyon yemekler için bir ürün arıyorsanız mini fritöz çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Kalabalık sofraların üstesinde gelebilecek seçenekleri de sayfamızda bulabilirsiniz. Fritöz modelleriyle fark yaratan elektrikli ev aleti ve mutfak aleti ürünleriyle bilinen birçok marka bulunuyor. Arzum, Electrolux ve Philips fritöz modellerinde ihtiyaçlarınıza cevap verecek seçenekleri bulabilirsiniz.

Yağsız Fritöz Çeşitleriyle Sağlıklı Tarifler Hazırlayın

Hava fritözü olarak da bilinen yağsız fritöz modelleri sağlıklı tarifler hazırlamak için oldukça ideal. Bu ürünlerle yemeklerin pişmesi için herhangi bir yağ çeşidine ihtiyacınız bulunmuyor. Et ve sebze gibi gıdaları en sağlıklı formlarıyla sofranıza kazandırmak için ürünleri tercih edebilirsiniz. Yağsız fritöz çeşitleri arasında farklı özellikleriyle öne çıkan birçok seçenek bulunuyor. Modeller programları ve teknik özellikleriyle çeşitlenirken hacim unsuru da ürünlerin farklılaşmasında rol oynuyor. Kişisel kullanıma uygunluk gösteren seçenekler arasında 3.5 litre hacimli ürünler yer alıyor. Bu ürünler 1 veya 2 porsiyonlu yemeklerin hazırlanması için yeterli bulunuyor. SEM ve Xiaomi fritöz çeşitlerinde minimal tarzda sunulan seçeneklere rastlayabilirsiniz. Kabalık sofraları göğüsleyebilecek ürünler arasında ise 5 litrelik seçenekler öne çıkıyor. Tefal ve Philips ürünlerinde geniş ailelerin ihtiyaçlarını karşılayabilen fritöz çeşitlerini bulabilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak ürünleri program çeşitleri ve hava akımı güçlerine göre de değerlendirebilirsiniz.

Çıtır Çıtır Kızartmalar İçin Sunulan Ürünler

Klasik lezzetlerden vazgeçemeyenleri memnun edecek yağ ile çalışan fritöz modelleri de sayfamızda mevcut. Bu modeller az yağ ile yüksek performans gösteriyor. Et ve tavuk çeşitlerini dahi kısa sürede pişirebilen ürünleri özelliklerine göre değerlendirebilirsiniz. Yiyeceklerin kısa sürede sunmanıza yardımcı olacak seçenekler arasında geleneksel tasarıma sahip modeller öne çıkıyor. Kızartma telinin bulunduğu geleneksel modeller kafe ve restoran gibi işletmelerin kullanımına da uygunluk gösteriyor. Kullanım alanınızı baz alarak ürünleri değerlendirebilirsiniz. Sebze, et ve şarküteri ürünlerini tam pişmiş şekilde sunan en iyi fritöz modelleri teknik özellikleri, hacmi ve güç gibi unsurlarla farklılık gösteriyor. 900-1000 W gücünde sunulan ürünler ortalama performans gösterirken 1200-1350 W gücündeki fritöz modelleri yüksek performans gösteriyor. Kızartma süresini minimal düzeye indirmek için yüksek güçle geliştirilen fritöz modellerini tercih edebilirsiniz. Bunların yanında fritöz modelleri termostat ve program özellikleriyle de farklı kullanım alanlarına hitap ediyor. Bu özellikler et, sebze ve şarküteri gibi gıdalara özel pişirme derecesinin ayarlanmasını sağlıyor. Pişirmek istediğiniz gıdaların çeşitliliğine göre ürünleri değerlendirebilirsiniz.

Fritöz Fiyatları

Fritöz fiyatları ürünlerin özelliklerine ve kapasitesine göre değişkenlik gösteriyor. Ürünler sahip oldukları donanımlara göre fiyatlandırılırken tasarımsal faktörler de etiketlere etki edebiliyor. Uygun fiyatlı seçenekler arasında yağ ile kullanılan modeller öne çıkıyor. Patates kızartma makinesi olarak da bilinen ürünler, her öğünün vazgeçilmezi olan kızartmaları pratik bir şekilde hazırlamak için bu tür ürünleri tercih edebilirsiniz. Yağsız fritöz modelleri özellikleri ve kapasiteleriyle farklı kullanım alanlarına hitap ediyor. Sayfamızdaki ürünlerin özelliklerine göz atarak seçim yapabilirsiniz. Airfryer fritöz olarak da bilinen yağsız çalışan ürünler de özellikleri ve kapasiteleriyle fiyatlandırılıyor. Ürünler sahip olduğu pişirme programlarıyla farklı imkanlar sunuyor. Arnica, Kenwood ve Tefal fritöz modelleri arasında bütçenize hitap edecek seçenekleri bulabilirsiniz. Mutfakta baş yardımcınız olacak fritöz çeşitleri Teknosa’da sizi bekliyor. Fiyat, Marka ve Garanti Süresi gibi filtre seçeneklerini kullanarak ihtiyaçlarınıza cevap verecek seçenekleri kolaylıkla bulabilirsiniz.

Fritöz nasıl kullanılır?

Fritöz kullanımı ürünlerin modellerine göre farklılık gösterir. Ürünler pişirilecek gıdaya göre termostat veya programlar aracılığıyla ayarlanır. Fritöz çeşitlerinin kullanımına dair net bilgi elde etmek için sayfamızdaki ürün açıklamalarına göz atabilirsiniz.

Fritöz nasıl temizlenir?

Fritözlerin temizlenme şekli ürünlerin tasarımına göre değişkenlik gösterir. Genellikle modüler yapıda sunulan ürünler parçaları çıkarılarak temizlenebilir. Fritöz modellerinin temizlenme şekline dair detaylı bilgi almak için sayfamızdaki ürün açıklamalarını inceleyebilirsiniz.

Fritözde neler pişirilir

Fritöz modellerinde sebze, et ve şarküteri gibi gıdaların çoğu pişirilir. Pişirilecek gıdalar ürünlerin modellerine göre farklılık gösterir. Yağsız fritöz çeşitlerinde ağırlıkla sebze ve et çeşitleri tercih edilirken yağ ile çalışan modellerde şarküteri çeşitleri de tercih edilir. Konu hakkında detaylı bilgi edinmek için sayfamızdaki ürünlerin açıklamalarına göz atabilirsiniz.

Kenwood HFP50.000BK Air Fryer Xxl Kenwood HFP50.000BK Air Fryer Xxl
Ücretsiz Kargo Ücretsiz Kargo
Marka: Kenwood UCRETSIZ KARGO: HFP50.000BK
HFP50.000BK Air Fryer XXL 5,5 lt Geniş Kapasite•1800 Watt gücü ve XXL geniş kapasitesi, geniş aileler ve kalabalık sofralar için oldukça idealdir. Dakikalar içinde lezzetli ve besleyici tarifler hazırlayın…•Dijital dokunmatik ekran ile 7 farklı programlama: Ku..
5.074,58TL
Vergiler Hariç:4.228,81TL
Kenwood HFP50.000WH Air Fryer Xxl Kenwood HFP50.000WH Air Fryer Xxl
Ücretsiz Kargo Ücretsiz Kargo
Marka: Kenwood UCRETSIZ KARGO: HFP50.000WH
5,5 lt Geniş Kapasite: 1800 Watt gücü ve XXL geniş kapasitesi, geniş aileler ve kalabalık sofralar için oldukça idealdir. Dakikalar içinde lezzetli ve besleyici tarifler hazırlayın…Dijital dokunmatik ekran ile 7 farklı programlama: Kullanımı kolay 7 önceden ayarlanmış programı sayesinde; mutfağınızd..
5.074,58TL
Vergiler Hariç:4.228,81TL
Kenwood HFP70.000BK  Dual Air Fryer Bk Copper Fritöz Kenwood HFP70.000BK  Dual Air Fryer Bk Copper Fritöz
Ücretsiz Kargo
Marka: Kenwood UCRETSIZ KARGO: HFP70.000BK
Çift pişirme haznesi:8lt kapasitesi ile farklı pişirme hazneleri sayesinde gıdalarınızı istediğiniz süre ve ısıda pişirme imkanı elde edersiniz. Koruma sistemi:Aşırı ısınmaya karşı koruma sistemi ve pişirme süresi sonunda kapanma sistemi sayesinde güvenli kullanım imkanı sağlar. Dijital zaman ve ısı..
7.990,00TL
Vergiler Hariç:6.658,33TL
Korkmaz  A887 Air Fix Airfryer 5 Litre Korkmaz  A887 Air Fix Airfryer 5 Litre
Ücretsiz Kargo
Marka: Korkmaz UCRETSIZ KARGO: A887
Ürün Bilgileri: 1500 W5 litre1000 gr hazne kapasitesiBulaşık makinesinde yıkanabilir hazneDinamik hava akım teknolojisiManuel sıcaklık ve zaman ayarlayıcı30 dakika zamanlayıcıAşırı ısınma koruması2 yıl garantiAir-Fix yenilikçi dinamik hava akımı teknolojisi çok pratik. Siz de çok az yağ ku..
9.099,00TL
Vergiler Hariç:7.582,50TL
Korkmaz A886 Air Pro Airfryer 4 Litre
Ücretsiz Kargo -20 %
Marka: Korkmaz UCRETSIZ KARGO: A886
Ürün Bilgileri: 1500 W4 litre800 gr hazne kapasitesiDinamik hava akım teknolojisiBulaşık makinesinde yıkanabilir hazne8 programlı dijital panel60 dakika zamanlayıcıAşırı ısınma koruması2 yıl garantiAir-Pro yenilikçi dinamik hava akımı teknolojisi çok pratik. Siz de çok az yağ kullanarak ye..
7.519,20TL 9.399,00TL
Vergiler Hariç:6.266,00TL
Korkmaz A888 Air Max Airfryer 6.5 Litre Korkmaz A888 Air Max Airfryer 6.5 Litre
Ücretsiz Kargo -20 %
Marka: Korkmaz UCRETSIZ KARGO: A888
Ürün Bilgileri: 1700 W6.5 litre1200 gr hazne kapasitesiBulaşık makinesinde yıkanabilir hazneDinamik hava akım teknolojisi8 Programlı dijital panel60 dakika zamanlayıcıAşırı ısınma koruması2 yıl garantiAir-Max yenilikçi dinamik hava akımı teknolojisi çok pratik. Siz de çok az yağ kullanarak..
7.999,00TL 9.999,00TL
Vergiler Hariç:6.665,83TL
Tefal Easy Fry&Grill Precision+ Az Yağlı Fritöz Tefal Easy Fry&Grill Precision+ Az Yağlı Fritöz
Ücretsiz Kargo
Marka: TEFAL UCRETSIZ KARGO: Fry&Grill
Çok yönlü 2'si 1 arada çözümSıcak hava ile kızartma ve ızgara için 2'si 1 arada çözümü keşfedin! Bir az yağlı fritözden daha fazlası olan özel çift teknolojisi, yumuşak, sulu etler ve mükemmel şekilde kızartılmış sebzeler için bir döküm alüminyum ızgarası da sunar. Tabii ki, klasik sıcak hava ile kı..
6.100,68TL
Vergiler Hariç:5.083,90TL
ZWILLING 364502800 AIRFRY 4 LİTRE SİYAH ZWILLING 364502800 AIRFRY 4 LİTRE SİYAH
Ücretsiz Kargo Yeni Ücretsiz Kargo -25 %
Marka: Leggno UCRETSIZ KARGO: 364502800
ZWILLING Air Fryer, lezzetli yemekleri anında hazırlamanıza olanak sağlar. İçinde çıtır patates kızartması, pizza, muffin ve çok daha fazlası kolaylıkla hazırlanabilir. Fritözde yağsız veya çok az yağ ile kızartma yapabilir, aynı zamanda pişirebilir ve pişirebilirsiniz. LED dokunmatik ekranda, patat..
5.999,00TL 7.999,00TL
Vergiler Hariç:4.999,17TL
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)
Çerez Kullanımı Bilgilendirme
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini artırmak için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Site de gezinmeye devam ederek Gizlilik Bilgileri sayfasınız okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız.
Aktif Ziyaretçi [17]