Menu
ALIŞVERİŞ SEPETİNİZ

Hakkımızda


Web sitemiz,Züccaciye ve Elektrikli ev aletleri alanında en kaliteli ürünleri tüketiciye en uygun fiyatlarla sunma amacıyla 2002 tarihinde AZİZ DOĞAN  tarafından kurulmuştur.   Züccaciye ve elektrikli ev aletleri sektöründe . İstanbul Esenyurt’da  bulunan firmamız her zaman müşterilerinin memnuniyetini öncelikleri arasında ilk sıraya koymuştur. Bu yaklaşımımızı 2018 yılında kurduğumuz  E-ticaret sitemizden yapılan alışverişler için de aynı titizlikle göstermeye devam etmekteyiz. Müşterilerimizin verdikleri siparişlerin en kısa sürede kendilerine ulaşması için sürekli olarak Stoklarımızı Güncellemeye çalışmaktayız.


Web sitemiz üzerinden yaptığınız alışverişlerin en sorunsuz şekilde gerçekleşmesi ve gerekli durumlarda iptal, iade ve değişim taleplerinin hızla işleme alınabilmesi için müşteri hizmetlerimiz her zaman sizi dinlemeye ve çözüm üretmeye hazırdır. İyi alışverişler dileriz!

Çerez Kullanımı Bilgilendirme
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini artırmak için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Site de gezinmeye devam ederek Gizlilik Bilgileri sayfasınız okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız.
Aktif Ziyaretçi [17]